O nas

KP Studio firma działająca już od ponad dziesięciu lat ciesząca się uznaniem u klientów.

Potrafimy doradzić każdemu kto nie ma pomysłu na wykończenie swojego wnętrza. Jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagającego Klienta co sprawia, że każdy kto skorzysta z naszych usług nie będzie szukał nikogo innego.

W dzisiejszych czasach za sprawą napływu dóbr z każdej strony świata indywidualizm jeszcze bardziej zyskuje na prestiżu. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów uzupełniliśmy naszą ofertę o tworzenie mebli pod indywidualne zamówienie.

W swojej ofercie posiadamy bogate portfolio wykonanych mebli kuchennych, mebli łazienkowych, szaf przesuwnych, półek i innych większych i mniejszych prac.
Mamy nie tylko bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje ale i wysublimowany smak estetyczny, a szereg lat spędzonych na pracy przy różnych projektach nauczyły nas indywidualnego podejścia do każdego zlecenia.

Działamy na terenie Warszawy i zachodnich powiatów województwa mazowieckiego, tworząc niesamowite kuchnie i szafy dostosowane pod Twoje wnętrze. Przy realizacji swoich prac korzystamy najlepszych materiałów czołowych producentów, gwarantuje to wysoką jakość i idealne spasowanie. Tworzymy kuchnie w stylu nowoczesnym, tradycyjnym i retro, jesteśmy również w stanie odtworzyć wymarzoną zabudowę kuchenną na podstawie zdjęć i szkiców.

Jesteśmy legalnie działającą i ubezpieczoną firmą, dzięki czemu na wszystkie nasze prace dajemy gwarancje.
Obsługujemy głównie powiaty

  • grodziski,
  • żyrardowski,
  • pruszkowski,
  • warszawski zachodni,
  • m.st. Warszawa,

ale jesteśmy w stanie dojechać również w inne miejsca, w zależności od potrzeby i wielkości zlecenia.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług!