Meble na zamówienie

KP Studio mając doświadczenie w stolarce, technologi drewna i architekturze stworzy dla Ciebie niepowtarzalny mebel oraz element stolarski jak np. okładziny ścienne, parapety, elementy sufitów itp. Korzystamy z najlepszych dostępnych materiałów meblarskich. Wykonujemy zabudowy wnęk, garderób, szafy, łóżka, stoliki.

Pracę nad każdym elementem wykończenia wnętrza rozpoczynamy od wykonania projektu w formie grafik, omawiając poszczególne elementy na zdjęciach i próbkach. Kierując się potrzebami naszych klientów wykonamy projekty pojedynczych mebli lub aranżację całego pomieszczenia. Zrealizujemy także powierzone nam projekty.

Każdy element meblowy możemy wyprodukować w wybranym z szerokiej gamy materiale meblarskim (płyta laminowana HDF, płyty MDF lakierowane w półmacie, połysku, forniry z różnych gatunków drewna, drewno) i kolorystyce, z należytą starannością i dbałością o detale. Są to zarówno meble pojedyncze jak i kompleksowe zabudowy wnętrz, posiadające charakter nowoczesny lub klasyczny.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu prac i materiałów jakie będą użyte. W celu poznania kosztorysu zadzwoń i umów się na spotkanie.